Archiv
Benefiční koncert vynesl rekordních 1 500 000 korun
Pondělí, 04 Květen 2009 08:23

Nadační fond Slunce pro všechny pořádal již 11. ročník benefičního koncertu. Koncert proběhl ve středu 22. dubna v Národním domě na Smíchově a výtěžek byl rekordní  1 500 000,- Kč. Peníze poputují na financování chráněného bydlení v Unhošti a ve Stochově.

Více na www.boomtv.cz 

 


 

 

 

Celý článek...
 
Pozvánka na Benefiční koncert
Čtvrtek, 26 Březen 2009 18:06

Nadační fond Slunce pro všechny,
Národní dům na Smíchově, MAO, Vyšehrad 2000
si Vás dovolují pozvat na

BENEFIČNÍ KONCERT

konaný pod záštitou Radky Fišarové, patronky nadačního fondu
a ECK Generating, s.r.o., generálního partnera

ve středu 22. dubna 2009 v 19.00 hodin
Velký sál Národního domu na Smíchově, Praha 5

Děkujeme všem za pomoc při realizaci koncertu.
Výtěžek koncertu bude věnován na projekt chráněného bydlení.

Celý článek...
 
Chráněné bydlení se Sluncem
Čtvrtek, 26 Březen 2009 11:37

 

Centrum služeb Slunce všem, o.p.s., slaví 10-ti leté výročí poskytování chráněného bydlení pro lidi se speciálními potřebami.

29.3.1999 jsme získali od MěÚ ve Stochově byt, ve kterém žijí v současné době 3 dospělí. Jeden pokoj slouží jako cvičný pro přechodné pobyty budoucích uživatelů chráněného bydlení.

 

Celý článek...
 
Hry ve vodě
Středa, 25 Březen 2009 11:11

Byla to plavecká soutěž pořádaná Základní školou speciální Korálek v Kladně. Soutěž se konala 26.3.2009 v tuchlovickém bazénu.

Žáci naší školy závodili v kategoriích mladších a starších žáků. Naši školu úspěšně reprezentovali tito žáci: Tomáš Strniště, Ondřej Veselý, František Flimel, Antonín Koutecký, Michal Šperka, Rudolf Pelant. Soutěžili v disciplínách znak, štafeta, dvojice s podložkou.

Jejich výkony byly odměněny diplomy. Největšího úspěchu dosáhli naši žáci ve štafetě. Ti, kteří se zúčastnili, se už těší na další ročník. Soutěže podobného typu jsou dobrou příležitostí k reprezentaci naší školy a zároveň povzbuzení žáků v podobných aktivitách, ve kterých mohou být úspěšní.

 
REMA Systém předala NF Slunce pro všechny techniku za téměř 60 tisíc korun
Úterý, 24 Březen 2009 08:06

Praha, 19. 3. 2009 Výpočetní techniku od společnosti Rema Systém za zhruba 60 tisíc korun obdrželi v rámci projektu „Počítače proti bariérám“ klienti Nadačního fondu „Slunce pro všechny“ v Unhošti. Počítače, LCD monitory, tiskárny, vysílačky a další zařízení budou sloužit lidem, kteří navštěvují tamní Centrum služeb spravované právě tímto nadačním fondem.

 


Celý článek...
 
První jarní pečení pro dobrou věc
Středa, 18 Březen 2009 10:28

NADAČNÍ FOND SLUNCE PRO VŠECHNY

pořádá

ve čtvrtek 19.3.2009 od 10.00 hodin v Unhošti před budovou

 Centra služeb Slunce všem, o.p.s., Pražská 910

 
PRVNÍ JARNÍ PEČENÍ PRO DOBROU VĚC

spojené s prodejem velikonočních výrobků dětí a lidí se speciálními potřebami.


Od 14.00 hodin Vás srdečně zveme na malou slavnost.
V rámci projektu "Počítače proti bariérám" předají

 KONTO BARIÉRY a REMA SYSTÉM nadačnímu fondu
osobní počítače a další komponenty.
Těšíme se, že společně s Vámi přivítáme přicházející jaro

dobrou náladou, úsměvem a domácí medovinou.

 
Soutěž škol v kladenském Labyrintu
Neděle, 15 Březen 2009 11:32

Žáci 5., 7. a 9. ročníku školy ve Stochově se zúčastnili soutěže Hry bez hranic. Ve středu 4. března soupeřily v Klubu Spirála děti se speciálními potřebami z pěti škol kladenského regionu. Organizátoři připravili disciplíny zaměřené na praktické činnosti pro všechny věkové kategorie. Naši žáci vyhráli většinu prvních cen a získali krásné ceny.

 
„Cena Slunce“ v Divadle Bez zábradlí
Středa, 25 Únor 2009 09:45
Již třetím rokem se sešli v Divadle Bez zábradlí zástupci Soukromé školy Slunce a Nadačního fondu Slunce pro všechny se svými partnery a příznivci k bilanci spolupráce a k předání cen Nadačního fondu Slunce pro všechny za dlouholeté partnerství. Letošní setkání se uskutečnilo dne 24.2.2009 od 17.00 hod. v kavárně Divadla Bez zábradlí, na slavnostním podvečeru vedle předávání cen zazpívali i Vanda Konečná-Károlyi a Ivo Hrbáč, kteří vystupují v úspěšném muzikálu Cikáni jdou do nebe. A pak pozvaní hosté od 19.00 hod. zhlédli novinku v repertoáru Divadla Bez zábradlí, komedii Terasa francouzského autora J.C. Carriéra.
Celý článek...
 
Ples Radia Relax
Středa, 18 Únor 2009 15:49

V sobotu 14.2. jsme se zúčastnili plesu našeho partnera Radia Relax. Součástí programu byla naše módní přehlídka. Kolekci předváděli žáci a dospělí se školy Slunce ve Stochově a z Centra služeb Slunce všem. Modely, převážně batikované a savované, doplněné netradiční textilní technikou byly vyrobeny ve výše uvedených zařízení.

Přehlídku připravila se svými kolegy Lucie Šmahelová, vychovatelka, zaměřující se na výtvarnou činnost, ze školy Slunce ve Stochově. Šperky z dílen zmíněných zařízení doplnily i následnou přehlídku módní návrhářky Lucie Šmahelové.

V předsálí byl stánek Kavárny a pekárny Slunce.

V rámci akce „ Pečení pro dobrou věc s Relaxem“ všichni ochutnávali naše výrobky.Příspěvkem do kasičky přispívali hosté plesu na aktivity Nadačního fondu Slunce pro všechny.

Darem jsme dostali vanu ( jednu z cen v tombole), které se zřekli výherci v náš prospěch a Rádio Relax nám darovalo 100 000,- Kč. Děkujeme !

 
Pojďme spolu pomoct "Slunci"
Sobota, 31 Leden 2009 12:48

Dovolte abychom Vás upozornili na akci, která vznikla ve spolupráci Rádia Relax a Nadačního fondu Slunce pro všechny. Jedná se o charitativní AUKCI, která bude probíhat v éteru rádia. Tedy LIVE.

Od 2. do 6. února mezi 10-tou a 11-tou hodinou se budou na rádiu Relax dražit předměty, které pro tuto příležitost dodaly známé osobnosti.

Více informací naleznete zde.

Věříme, že se do aukce zapojíte a tím pomůžete Slunci.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 20

Archiv