SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Unhošť Free Fest
Úterý, 01 Říjen 2019 07:18

Zveme Vás na největší unhošťskou hudební akci letošního roku. Unhošť Free Fest se uskuteční v sobotu 12. října 2019 odpoledne na Václavském náměstí v Unhošti a vystoupí na něm Kamil Střiihavka, Ivan Hlas, skupiny Dilated, TBC, Comedy & Beat, Eňo Ňůňo a další. Nebude chybět občerstvení a bohatý doprovodný program i pro děti, vezměte je sebou! Slunce na akci samozřejmě nebude chybět. Zastavte se v našem stánku na něco dobrého z chráněné pekárny a také na charitativní guláš, který budeme vařit přímo na akci a jehož výtěžek půjde Slunci. Stejně tak výtěžek z dobrovolného vstupného na celý festival bude věnován na podporu lidí s postižením. Program najdete pod událostí festivalu na fb.com/Unhošť Free Fest 2019.

 
Kateřina Brožová svým vítězstvím pomohla Slunci
Sobota, 21 Září 2019 22:18

Máme velkou radost! Zpěvačka a herečka Kateřina Brožová zvítězila ve třetí epizodě pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2019 a pro Slunce tak vysoutěžila výhru 50 000 Kč. Drželi jsme její famózní Macy Grey palce, fandili jsme a vyplatilo se. Podívejte se na krátký rozhovor s naší patronkou po vítězství. Děkujeme!

 
Zaměstnanci Aramarku na dni dobrovolníků ve Slunci
Sobota, 21 Září 2019 22:10

V rámci dne dobrovolníků zavítalo ve čtvrtek 19. září do Slunce 25 zaměstnanců Aramarku a na jeden den se stali naší součástí. Ve škole dětem zpestřili výuku, v Domově dobré vůle natírali plot, u Centra služeb brousili posedy a v Luční pomáhali s rekonstrukcí garáže. Několik kuchařů zamířilo do naší pekárny a Kavárny, kde připravili výborný charitativní oběd. Na ten si zarezerovala svá místa téměř třicítka strávníků. Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do činností ve Slunci, skvěle uvařili a pomohli nám vybrat nezbytné finance pro naši činnost.

 
Charitativní oběd v Kavárně Slunce
Úterý, 10 Září 2019 11:45

Chcete si dát skvělý oběd a zároveň podpořit činnost zařízení starajícího se o děti a dospělé s různými hendikepy? Zarezervujte si místo a přijďte v poledne ve čtvrtek 19. září do chráněné Kavárny Slunce v Unhošti, kde pro Vás společně s Aramarkem připravujeme vymazlené podzimní menu. Těšíme se na Vás!

 
Golfový turnaj se blíží
Pátek, 30 Srpen 2019 10:46

Golfisté, pojďme se sejít již příští čtvrtek 5. září na Botanice v Horním Bezděkově. Golfový turnaj pro Slunce je již téměř tady!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 145