SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Upozornění na podvodné jednání
Neděle, 16 Únor 2020 19:14
Dáváme na vědomí, že pan Robert Kučera již několik let není spolupracovníkem organizací Slunce, nemůže tedy za Slunce jednat, zastupovat ho a ani nabízet žádné výrobky z jeho dílen. Naše výrobky prodáváme sami na charitativních akcích v označených stáncích, v Kavárně Slunce a po přímé domluvě se současným vedením Slunce.
Žádáme o sdělení, pokud by došlo k podvodnému jednání pana Roberta Kučery.
Děkujeme.
PaedDr. Blanka Dvořáková
 
Únorové Pečení pro dobrou věc
Čtvrtek, 13 Únor 2020 22:06

Zveme Vás na další z řady našich charitativních Pečení pro dobrou věc. Již ve středu 19. února pojede naše chráněná pekárna na plný výkon a budeme pro Vás péct výborné koláče, na kterých si vždy dáváme záležet. A jsme rádi, že Vám chutnají. Přijďte, budou i další dobroty, chybět nebude stánek s dekoracemi a drobnými dárkovými předměty z naší dílny a také bázárek. Těšíme se na Vás!

 
Hledáme nové kolegy/ně do školy
Čtvrtek, 23 Leden 2020 21:20

Do školy Slunce v Unhošti hledáme aktuálně nové posily. Konkrétně se jedná o kolegy/ně na místo - speciální pedagog/žka a asistent/ka pedagoga. Bližší informace najdete po rozkliknutí v inzerátech, nebo se obraťte na zástupkyni ředitele Marii Kmínkovou, tel. 736 279 911. Přijďte se o nabízené práci dozvědět více, těšíme se na Vás.

 
V MF Dnes o chráněné Kavárně Slunce
Čtvrtek, 23 Leden 2020 12:12

O naší chráněné Kavárně Slunce vyšel pěkný článek v MF Dnes (19. prosinec 2019). Můžete si v něm přečíst o tom, jak to u nás chodí před Vánocemi a jak je kavárna z hlediska zaměstnávání lidí se speciálními potřebami důležitá.

 
Valentýnská snídaně nejen pro zamilované
Čtvrtek, 23 Leden 2020 08:38

Svátek zamilovaných se blíží a my jsme si pro Vás připravili Valentýnskou snídani v chráněné Kavárně Slunce. Přijďte 14. února se svou milovanou polovičkou, přáteli, anebo klidně jen sami na skvělé dobroty, které pro Vás budeme servírovat formou bufetu. Láska prochází žaludkem! Těšíme se na Vás.


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 155