SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Prosíme o pomoc se zajištěním roušek
Středa, 18 Březen 2020 12:58

Zároveň prosíme, má-li někdo k dispocizi tkaloun (ideálně bílý) a byl by ochotný ho Slunci poskytnout, ať kontaktuje M. Eberta, 731 610 092. Šijeme a tkaloun nám už dochází. Děkujeme.

 
Aktuální informace k provozu školy a centra
Úterý, 10 Březen 2020 21:04

Z rozhodnutí Bezpečnostní rady státu je od 11. března 2020 do odvolání přerušena výuka ve škole Slunce ve Stochově a v Unhošti - týká se základní školy a střední školy. V provozu rovněž nebude školní jídelna, školní družina a školní klub.

Provoz mateřské školy je prozatím nepřerušen. V případě zákazu budou samozřejmě uzavřené. Sledujte náš web.

Provoz speciálně pedagogického centra (SPC) a pedagogicko-psychologické poradny (PPP) je dočasně omezen. Poradenské služby jsou poskytovány na základě individuální dohody s jednotlivými pracovníky. Kontaktujte nás prosím emailem nebo telefonicky. O dalších změnách dle aktuální situace Vás budeme informovat.

Informace o provozu školy Vám podají zástupkyně Marie Kmínková, Barbora Kačabová a Pavla Šmídová.

V Domově dobré vůle Slunce v Nouzově, v chráněném bydlení v Pražské a ve všech chráněných bytech Slunce je až do odvolání zákaz návštěv.

Od pondělí 16. 3. se až do odvolání pozastavuje dle nařízení vlády provoz denního stacionáře a z rozhodnutí vedení Slunce se omezuje činnost sociálně terapeutické dílny, sociální rehabilitace a dalších služeb. Případné dotazy směřujte na ředitelku Centra služeb Slunce všem B. Dvořákovou, tel. 603 256 646, mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zároveň nebude od pondělí 16. 3. dle nařízení vlády v provozu Kavárna Slunce.

S ohledem na nařízení vlády rušíme březnové Pečení pro dobrou věc i vernisáž, která měla proběhnout jako doprovodný program.

Bližší informace ke Koncertu pro Slunce, který by měl proběhnout 28. 4. v Obecním domě, podáme s ohledem na vývoj situace v prvním dubnovém týdnu.

Další informace o situaci a kontakty lze získat také u Krajské hygienické stanice Středočeského kraje či na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR.

Děkujeme za pochopení.

Aktualizace k 17.3.2020, 14:10.

 

 
Březnové Pečení pro dobrou věc
Sobota, 07 Březen 2020 21:13

Srdečně Vás zveme na březnové Pečení pro dobrou věc, které se bude konat ve středu 18. března od 10 do 17 hodin před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšíme se na Vás!

!!! AKTUALIZACE: Z důvodu současné situace kolem šíření koronaviru rušíme doprovodný program - vernisáž výstavy. Samotné charitativní Pečení pro dobrou věc se bude konat podle plánu.

 
Kritéria přijímacího řízení na střední školu
Neděle, 23 Únor 2020 17:52

 
Charitativní koncert pro Slunce
Čtvrtek, 20 Únor 2020 10:26

Zveme Vás v úterý 28. dubna na Charitativní koncert pro Slunce do krásných prostorů Smetanovy síně Obecního domu v Praze. Slavnostní večer pořádá již po dvacáté první Nadační fond Slunce pro všechny na podporu dětí a dospělých se speciálními potřebami. Na koncertě se představí řada osobností, které po dvě desetiletí nadačnímu fondu pomáhají a stali se tak součástí sluneční rodiny. Těšit se můžete na vystoupení zpěvačky a herečky Kateřiny Brožové, šansoniérky Radky Fišarové, operní pěvkyně Lucie Silkenové, zpěvačky a skladatelky Dáši Zázvůrkové, mladé talentované zpěvačky Zuzany Žákové, nevidomého uživatele služeb Slunce Vladimíra Albrechta, zpěváka a herce Petra Macháčka, zpěváka skupiny Chinasky Michala Malátného, zpěváka Tomáše Savky, swingového zpěváka Jana Smigmatora či na nestárnoucího muzikálového zpěváka Josefa Štágra. Doprovázet je bude skvělá Hudba Hradní stráže a Police České republiky se šéfdirigentem plk. Václavem Blahunkem. Koncert budou moderovat Eva Vašková Čejková a Petr Jančařík. V průběhu večera budou předány Ceny Slunce 2019 za dlouholetou podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny. Vstupenky v hodnotách od 500 do 2000 Kč zakoupíte v Kavárně Slunce v Unhošti (rezervace možná u paní Ebertové, tel. 739 671 443), nebo v Kavárně Obecního domu. Pokud přijdete, podpoříte aktivity Slunce, které přibližuje děti a dospělé s různou mírou postižení běžnému způsobu života. Těšíme se na Vás!


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 155