SLUNCE
UNIKÁTNÍ
SKUPINA
ZAŘÍZENÍ

Všechna naše zařízení pomáhají klientům přiblížit se běžnému způsobu života.

V roce 2016 oslavila škola Slunce 25. výročí založení.

 

Slunce.info
Srpnové Pečení pro dobrou věc
Pátek, 16 Srpen 2019 15:25

Zveme Vás na Pečení pro dobrou věc, které se uskuteční ve středu 21. srpna od 10 do 17 hod. před Kavárnou Slunce v Unhošti. Těšit se opět můžete na naše koláče a další dobroty z chráněné kavárny, výrobky od lidí se speciálními potřebami i malý bazárek. Navíc budeme tenktorát grilovat výborné klobásy. Těšíme se na Vás.

 
Nové auto z veřejné sbírky
Pondělí, 12 Srpen 2019 09:19

Nový mikrobus, který zakoupil Nadační fond Slunce pro všechny z veřejné sbírky, nám v pátek 9. srpna 2019 přijel předat zástupce kladenského autosalonu V-Group. Děkujeme všem, kteří nám svým příspěvkem pomohli auto získat. Kromě mnoha jiných to bylo i Divadlo Járy Cimrmana, kde výtěžek představení hraného pro Slunce šel celý na nákup auta. Dnes ho společně s námi přijeli z divadla pokřtít naši přátelé Marek Šimon a Petr Reidinger. Devítimístné auto bude sloužit pro děti ve škole, dospěláky v Centru, i pro akce nadačního fondu. Článek z jeho slavnostního převzetí vyšel v Kladenském deníku.

 
Výtěžek volejbalového turnaje podpořil Slunce
Čtvrtek, 08 Srpen 2019 22:48

V pražských Žlutých lázních se ve středu 7. srpna 2019 uskutečnil pátý ročník beach volejbalového charitativního turnaje – Real Estate Charity Beach Volleyball Tournament. Ve skvělé atmosféře a za příjemného počasí, byť ke konci spadlo pár kapek, se mezi sebou utkaly týmy téměř třicítky společností. Výtěžek dobročinné akce se pořádající firma JLL rozhodla letos věnovat Nadačnímu fondu Slunce pro všechny na podporu sportovních a rehabilitačních aktivit žáků a dospělých s hendikepem. Nakonec se vybralo neuvěřitelných 270 000 Kč. Máme obrovskou radost a firmě JLL patří naše VELKÉ DÍKY za podporu, které se nám dostalo, a které si velice vážíme. A budeme rádi, když naše spolupráce s touto poradenskou společností zabývající se realitními službami a správou investic bude pokračovat.

 
Dar od firmy Kleon Group
Středa, 24 Červenec 2019 15:41

Prázdniny jsou v plném proudu, ale i tak jsme měli ve středu 24. července ve Slunci vzácnou návštěvu. Ing. Karel Laube nám předal jménem firmy Kleon Group s.r.o. částku 12 000 Kč z golfového turnaje. U kávy a zákusku na zahrádce Kavárny Slunce nám vyprávěl o myšlence golfových turnajů, které se hrají po celé republice a organizátoři pak věnují výtěžek na charitativní projekty některé z jim blízkých neziskových organizací. A právě Slunce má to štěstí, že si nás pan Karel a výše zmíněná firma pro svoji podporu vybrali. Děkujeme jim a jejich přátelům, mezi které patří i Bob Průša, za dlouhodobou spolupráci.

 
Pokračování projektu "Cesta ke vzdělání" se společností Philip Morris
Čtvrtek, 18 Červenec 2019 19:48

Volné dny, hezké počasí a nová přátelství, to vše patří k prázdninám. Děti opustily své lavice, mnohé třídy ale nezůstaly prázdné. Ve Stochově se vyměňují okna, v Kyšicích se bude malovat, Unhošť se začíná připravovat na realizaci projektu „Přístavba školy Slunce“.
S uplynulým školním rokem skončil grant, kterým společnost Philip Morris ČR, a.s. již čtvrtým rokem vydatně podporuje výchovně vzdělávací cíle školy „Slunce“. Mnozí žáci nemají možnost, jak se bez školního autobusu nebo mikrobusu dostat do školy, protože žijí v městech a obcích celého kladenského regionu. Nejen zde grant pomáhá. Hradí se z něho také doprava na aktivity, které jsou součástí školního vzdělávacího programu. Na tato společná setkání se těší děti a žáci z Horního Bezděkova, Kyšic, Stochova a Unhoště. Vzpomínají na dětský den plný kouzel, na slavnostní vyvěšení státní vlajky, na hravé odpoledne se Sluncem, na poznávací výlety a exkurze, na týdenní pobyt v Krkonoších, cesty za kulturou, na jízdu na koni, relaxaci v snoezelenu, na první plavecké pokusy, na rozloučení s předškoláky a absolventy škol.

Grant „Cesta ke vzdělání IV“ je ukončen, ale nekončí společný projekt školy a společnosti Philip Morris ČR, a.s. S novým školním rokem 2019/2020 se rozběhne nový grant „Cesta ke vzdělání V“. Hodně úspěchů na „cestách“, které přispívají k tomu, aby učení nebylo mučení, ale stalo se poznáním, které se spolu s novými zážitky ukládá trvale do paměti.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 145